Restoran Otomasyon Programı Nedir ? | NarPOS Restoran Otomasyonu

Bloglar


Restoran Otomasyon Programı Nedir ?

Restoran Otomasyon Programı Nedir ?

Restoran Otomasyon Sistemi işletmelerde yapılan tüm işlemlerin daha hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı olmasını sağlayan bir sistemdir.


Tüm sektörlere indirgenebilen, entegre olabilen ve elbette çözüm odaklı alt yapısı ile, tamamen her konu başlığını ayrı ayrı denetimleyen bu sistem, bu gün olmazsa olmaz hale gelmiştir. 


Cafe Otel Bar Restoran, Fast Food Pastane, Market gibi tüm sektörlerin aktif olarak tercih etmeye başladığı, yavaş yavaş adisyon denilen ilkel kullanım yönteminin tarihe karıştığı ve elbette bilinçli işletmeler olarak, rekabetin kızıştığı günümüzde hemen herkesin Otomasyon Sistemi kullanım gereği zorunlu hale gelmiştir.

Hızlı Sipariş Sistemi, Dünyanın her yerinden tek bir tuşla anlık kasa izleyebilme, tüm fatura ve gelir gider performanslarının görüntülenip takip edilebilmesi, Stok Takibi ve bütün modüllerde raporlama sunması, Otomasyon Sistemini daha cazip yapmaktadır. Bu öyle cazip bir programdır ki; masa takibi, sipariş yönetimi, hesap tahsilat yönetimi dahil bir işletmenin ihtiyaç duyabileceği her şeyi veya çok daha fazlasını sunabilen bir yazılımdır.


Özellikle işletmelerde yoğun olarak verilen hizmetlerden bir tanesi olan Paket Servis, Restoran Otomasyon Programının veya bir diğer adı ile Restoran Adisyon Sisteminin bir gereksinimden çok zorunluluk olmasını tetiklemektedir. Geleneksel Adisyon Kağıt üzerinde, hesaplamalar ile süren kargaşaya, kaçaklara müsait ciddi bir zaman maliyeti sağlayan bu yönteme oranla, Restoran Otomasyon Sistemi İşletme Performansını Müşteri Memnuniyetini, Servis Personeli ve Çalışan Ekibin İş motivesini arttırıcı yazılımsal dokunuştur.


Cafe Otomasyon Programı; tüm işletmelerin operasyonel sürecini yönetir. Sipariş süresi hizmet süresi stok takibi tedarikçi yönetimi gibi tüm süreleri en aza indirger, işinizi kolaylaştırır. Bu sayede, masa devri hızlanır, adisyon hataları son bulur, Müşteri ödeme hataları biter, işletme sahibinin karlılık oranı artar. Az Servis Personeli ile, maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır.


Gelişmiş Teknolojinin ismi olan Narpos Restoran Otomasyon Programı sektörde birden fazla isimle anılır

  • Restoran Yazılım Programı
  • Restoran Pos Sistemi
  • Restoran Adisyon Sistemi
  • Restoran Otomasyon Programı
  • Restoran Otomasyon Sistemi
  • Restoran Otomasyon Yazılımı

Neden Narpos


Narpos, Sektörde ki rakiplerine göre, çok daha özelliğe sahip, her ihtiyacı karşılayabilecek alt yapı kurgusuna hakim, Restoran Otomasyon Sistemidir.

İş akış şeması veya iş geliştirme süreci yada organizasyon yapısına göre şekillenebilir, eklentiler ile sürdürülebilir, ve her seviyeden personelin veya kullanıcının kolayca kullanım sağlayabileceği ara yüze sahip bir yazılımdır. Hızlı/Sorunsuz, Kolay kurulum, hızlı entegrasyon ve ücretsiz eğitim. 
Restoran Otomasyon Adisyon Yazılımı ve Pos Sistemi Narpos


Her İşletmeye Uygun


Narpos Restoran Otomasyon Sistemi, her yaş ve kültürden her dil ve ırktan kullanıcı için hazırlanmış, kolayca öğrenilebilen bir sipariş sistemidir.


Narpos Restoran Programı Sistemi, işletmenize özel her ayrıntıyı hesap eder, doğru modüllerle tam uyum sağlar. Kişiselleştirilmiş ara yüz, hazır paket yazılımların çok dışında bir ergonomi konforu sunar.

Detaylı Rapor


Narpos Restoran Otomasyonu ile; detaylı raporlar alabilirsiniz. Bunlardan bazıları; bizim hazırladıklarımızdır. Yanı sıra, talebinize ve işin çeşitliliğine göre dilediğiniz raporlar eklenebilir.
Satış Raporları
Grafiksel Rapor
Kasa Raporu
Maliyet Raporu
Fiyat Değiştirme Raporu
Kar zarar raporu
Masa Değiştirme ve Bölme Raporu
İade İkram Raporu
Gün Sonu Raporu
Grafiksel Ürün Satış Raporu
Gibi bir çok konuda tablo grafik olarak istediğiniz saat gün ay veya yıl bazında raporlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu raporları kaydedebilir, arşivleyebilir, elde ettiğiniz istatistikler ile en düşük ve en yüksek rakamlara ulaşarak dönem incelemeleri yapabilirsiniz.

Entegrasyon 


Restoran Programı ile ülke ve dünya genelinde yaygın olarak tercih edilen bir çok uygulama/yazılım/donanım ile sorunsuz olarak uyumlu ve entegre çalışırsınız.

Basit Otel, Mikro,FineDine Tablet Menü,Logo,Paraşüt,Yemek Sepeti, Getir, Hemen Takip,İngenico gibi tüm yaygın ve popüler eklentiler ile sorunsuz entegre olur. 

Zincir Bayi Yönetimi


Narpos Restoran Otomasyon Sistemi ile, tüm ölçeklerde bulunan Restoran zinciri veya Franchise ağları profesyonel olarak yönetilir. Merkez ile Şubeler arası tüm tanımlamalar atanır, yönetilir ve görüntülenir.

Üstelik Bölge Yöneticileri veya işletme müdürleri dilerse Patron Modülü ile bu süreci izlemekle kalmaz, yönetebilir, Müdahale edebilirsiniz


** Narpos Restoran Otomasyon Sistemi size, Müşteri İletişiminde pozitif destek sağlar. Daha fazla kazanmanıza olanak sağlar. Güçlü Müşteri İlişkileri, yeri geldiğinde uzaktan Restoran Yönetimi ve Tüm iş akışlarının süresinin kısalması, artı olarak geri döner. 
Yeni Nesil Teknoloji Markası Olan Narpos;
Mobil Odaklıdır
Yüksek veri güvenliği sağlar
Kolay Kullanıma sahiptir
Gelişmiş Teknolojiyi vaat eder
Düşük Bakım Maliyetine sahiptir
7/24 Kesintisiz Teknik Servis imkanı sunar
Uzaktan Eğitim desteği verir
Bire bir eğitim sunar.


Narpos Restoran Otomasyon Programı; Kayıp Kaçaklarına son veren, Az Personel ile yüksek kalitede hizmet vermenize olanak sağlayan, Adisyon hatalarına son veren, Müşteri Memnuniyetini önemseyen bir sistemdir.Sizde bu dünyaya dahi olmak isterseniz;

02129094889 numaralı Teknoloji Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 


Yeni Nesil Teknoloji Narpos Restoran Otomasyon programı Ercesa Yazılım Markasıdır.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo