Kâr Zarar Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Kâr Zarar Raporu

Kar Zarar Tablosu Dönem başından düzenlendiği tarihe kadar işletmenin sahip olduğu satışı o satışların işletmeye olan maliyetini sistemli ve düzenli bir şekilde gösteren tablodur.


Bu finansal Tablo sayesinde işletme sahibi, işletme içi bilgiye tek bir ekrandan ulaşır. Bu sayede kar ve zararın nasıl oluştuğu, kar ve zarara nelerin etki ettiğini tüm ayrıntıları ile görme şansı olur. 


Performans Ölçümü için harika bir rapordur. Vergi temeli için gerçek bir kılavuzdur. Şayet ortaklı bir işletme ise, kar dağılımı için gerçek zamanlı bir yol göstericidir. İşletmenin büyümeye gitmesi veya küçülmeye gitmesi gibi spesifik kararların alınması hususunda kriterdir. Gelir Tablolarını düzenleme konusunda belirleyici özelliği vardır. Bu nedenle Ercesa Yazılım tarafından piyasa sunulmuş olan Restoran Otomasyon Sistemi işletmeler için gerçek bir kılavuzdur. Belirleyici gerçekçi ve doğru sonuçları gidişatla belirlemek adına, tüm modül ve ekranlarını bu doğrultuda tasarlamıştır


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo