Fiyat Değiştirme Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Fiyat Değiştirme Raporu

İşletmeler zaman içerisinde ürün maliyetlerine göre periyodik aralıklarla fiyat geçişleri yapar. Dolayısı ile, bu artışlar bazen planlı bazende plansız olur.

Yüzdesel artışların ne sık aralıklarla yapıldığı veya ne kadar orantılı olduğu ile alakalı geriye dönük rapor çekmek için Fiyat Değiştirme Raporu ekranından ayrıntıları görme şansınız olur. Narpos Restoran Otomasyon Sistemi, bir işletmeyi tüm yönleri ile analiz eder ve büyüme kar payı kar zarar analizine dek sistemize eder.


Fiyat değiştirme rapor ekranından ayrıca, stoklarınızdaki fiyatlarda herhangi bir değişiklik söz konusu ise bu raporlama sistemi ile tamamını görmenizi sağlar. Raporlama bölümüne filtreler ekleyebilir, personel tanımlı ise hangi personelin hangi stokun fiyatını değiştirdiğini görebilirsiniz. Buda size sizin dışınızda yapılan fiyat değişikliklerininde detaylı listesinden an ve an haberdar olmanızı sağlar.


Narpos Restoran Otomasyon Sistemi bir Ercesa Yazılım kuruluşudur.

Yeni Nesil Teknoloji ile kolay kullanım ara yüz sayesinde kolayca işletmenize entegre olan bu yazılım ile, sizde daha çok kazanın orantılı büyümenin tadını çıkarın. Hemen Şimdi ücretsiz demo talep etmek için 02129094889 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo