Maliyet Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Maliyet Raporu

Ercesa Yazılım, Restoran Otomasyon Sistemi ile Tüm Maliyet Raporlarınıza tek bir ekrandan ulaşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm alım ve satış raporlarınızın kar zarar ilişkisini takip edebileceğiniz bu ekrandan günlük haftalık aylık veya yıl bazında rapor çekebilirsiniz. 


Yine kategori bazında size alternatif sunan Narpos Restoran Otomasyon Sistemi, genel giderler, personel, stok maliyeti, operasyonel giderler gibi konu başlıklarını size ayrı ayrı sunar. Maliyet Raporu sayesinde sizler, ürün maliyetini hesaplarken, o ürünün reçetesini kaça mal olduğunu yüzde kaç karla satarsanız size kar sağlayacağını hesaplayabilir, doğru bir fayda maliyet hesabı yaparsınız. Aldığınız ürünlerin reçetede birleşmesi, o ürünün yapımına harcanan servis süresi ve zaman maliyeti ile beraber en detaylı hesaplamaları elde edebilirsiniz.

Son Teknoloji olan Narpos Restoran Otomasyon Sistemi size hem zamandan hem de maliyetten korumak üzere tasarlanmış bir yeni nesil ara yüzdür. Bu doğrultuda, gelir gider tablolarınızın tamamına bu ekranlardan ulaşmak isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir. 


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek, Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo