Grafiksel Ürün Satış Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Grafiksel Ürün Satış Raporu

Yaptığınız her işi ölçümlemek için tercihiniz Narpos olsun. Narpos Restoran Otomasyon Sistemi, işletmelere yapmış oldukları ürün satışlarını aynı zamanda grafiksel değerler ile de ayrı bir rapor modülü ile sunar. 


Grafiksel ürün satış raporu sayesinde verileri grafik şablonlar ile ölçümler, kategori bazında ürün bazında hatta reçete bazında izleyebilirsiniz. Günün hangi saatinde hangi ürün grubundan hangi menü alınmış en çok hangi ürünler tecih edilmiş veya en az hangi ürün seçilmiş veya hangi ürün hiç satmamış grafiksel raporlama modülü üzerinden görebilirsiniz. Restoran Otomasyon Sistemi Narpos, Adisyon Sistemi ve Sipariş Yönetiminde Türkiyenin en çok tercih edilen şirketlerinden bir tanesi Ercesa Yazılımın ürünüdür.

Bu raporlama modüllerini ve otomasyon sistemini işletmenizde görmek için yapmanız gereken sadece ücretsiz demo talebi oluşturmak.

Bizi hemen şimdi 0212 909 48 89 numaralı telefon numaramızdan arayabilirsiniz
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo