Kasa Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Kasa Raporu

Kasa Raporu, İşletme Sahiplerinin sıkça kullanıp tercih ettiği rapor türüdür. Gelir, gider, devir toplamlarını ve bugünkü kasa toplamını görebilir, Tüm yapılmış olan nakit hareketleri otomatik olarak kasa ile ilişkilendirebilir ve gün sonunda bu bölümden takip ederek kontrolünü yapabilirsiniz.

Yani kısaca özetlemek gerekirse, işletmenin günlük faaliyetleridir. Giren ve çıkan nakit akışının özet ekranıdır. Restoran Otomasyon Sistemi olan Narpos, Kasa Raporu eklentisi ile, tüm işletmenin günlük akışını doğru eksiksiz bir şekilde size sunar.

Restoran Otomasyon Sisteminin en çok tercih edilen Raporlarından biri olan Kasa Raporunun bir diğer ayrıntısı da şüpheli oluşumların önüne geçer, yapılan ödemeler ile yapılacak ödemeleri listeler, tüm azalma ve artmalar günlük olarak gözlemlenir.

Gerçek bir Kasa Takip Programı gibi kullanabileceğiniz Narpos Restoran Otomasyon Sistemi sizin için kasanızı tutar ve defter tutma zamanından hatalarından alı koyar,Konforu size sunar. 


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 
Ercesa Yazılım Canlı Destek,
Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo