Masa Değiştirme Bölme Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Masa Değiştirme Bölme Raporu

Masa Değiştirme / Bölme Raporu 


İşletmelerin her biri bu gün sistem kullanmaya başladı. En küçüğünden en büyüğüne dek. Artan Talepler, iş yoğunluğu ve büyük kaçakların önünü kesmek gibi bir çok nedenden dolayı hemen her işletme Restoran Otomasyon Programı kullanıyor. 
Ancak bu otomasyonların aynı zamanda çok yönlü, entegre olabileni, satış sonrası hizmetleri ara yüzü raporlaması ve modülleri gibi bir çok seçeneği hangi yazılımı seçmeliyim sorusuna yanıt olan kriterler.


İşte tam da bu ve buna benzer sebeplerden bir tanesidir, Sızan Musluklar. Her işletme sahibinin önem verdiği ayrıntıdır. Bu gün açık tarafları olan otomasyon programlar yüzünden, işletme sahibi kaçakların önünü kestim sanırken, aslında büyük açıklarında kapısını bilmeden aralamış olur.Masa Değiştirme ve Bölme Raporu, Türkiye’de nerede ise hiçbir restoran otomasyon firmasında olmayan bir özelliktir. Narpos tam zamanlı bir yazılım olup, tüm açıkların önünü önceden planlamış ve ona göre tasarlanmıştır. 


Servis Personelinin aldığı siparişi kapatmaması, başka bir masanın siparişini kapatmadığı masaya aktarması veya mevcut siparişi bölmesi günün sonunda çay kahve gibi takibi zor olan ürünlerde aslında alınan hesapların kasaya girmeden kötü niyetli servis personelinin cebinde kalmasıdır. 


İşte tam da bu sebepten Narpos Restoran Otomasyon Sistemi, her bir servis personelinin gün içerisinde ki tüm adımlarını raporlar. Kaç kere masa değişmiş, kaç kere sipariş bölmüş tüm adımlar işletme sahiplerine bu rapor ekranı ile teslim edilir. Günün Sonunda tüm kötü niyetli kişi olay sebepli kaçakların tamamı sıfıra indirilir. 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo