Pos Terazi Sistemi | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Pos Terazi Sistemi

Pos Terazi bir çok satış noktasında hızlı satış işlemine imkan tanıyan, karmaşık yapıya son veren bir sistemdir. Pos Terazi kullanarak tam zamanlı ölçümler gerçekleştirebilirsiniz Yine Pos Terazi kullanarak dara alma işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Narpos Pos Terazi Sistemi ile  iş akışınız ve günlük işlerinizi daha da hızlandırabilirsiniz.


Haftalık, Aylık ve Yıllık Raporlar Alınabilir


Pos Terazi Entegrasyonu sayesinde toptancılar ve borçluların hesaplarının takibi sağlanır. Pos Terazilerden, haftalık, aylık ve yıllık bazlarda da raporlar alınabilmektedir. Bu sayede hem kar hem de zarar analizleri gerçekleştirilebilir. Tüm bu işleri Narpos Pos Terazi Sistem Entegrasyonu ile kolaylıkla yapabilirsiniz. 
Bir çok sistem ve modül ile raporlama seçenekleri sunan Narpos Restoran Otomasyon Sistemi ile tanışmak Pos Terazi Sistemi gibi işinizi kolaylaştıracak ve akışınızı hızlandıracak bir sistem sahibi olmak istiyorsanız hemen şimdi 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir ücretsiz demo talebi yapabilirsiniz.

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo