Program Özellikleri


Patron Modülü

Ercesa Yazılım, Restoran Otomasyon Sistemi Markası olan Narpos ile en çok beklenen sorulan ve talep edilen Modül artık hizmetinizde;


Peki bu ihtiyaç neden doğdu, neden bu kadar talep edildi, ihtiyacın sebepleri neler.


Patron Modülü, işletme sahiplerinin tamamen dünyanın her noktasından sadece cep telefonu kanalı ile kendilerine özel açılan modül sayesinde tek bir tıkla tüm yönetim paneline erişim sağlar. Her şeyi uzaktan izleme yönetme ve müdahele etme şansı veren Patron Modülü, Restoran Otomasyon Sisteminin olmazsa olmazı olmuştur.


Patron Modülüne sahip olan işletme sahipleri, restorana gelmeden sadece kahvesini yudumlarken bile, zaman maliyetinin önüne geçerek iş yerini yönetebilir hale gelmiştir. 


Değişen müşteri alışkanlıkları teknolojik alt yapı ve günümüz piyasa koşulları göz önüne alınınca Narpos Restoran Otomasyon Sistemi ile beraber yaşanan bu gelişmeleri anlık olarak bizlerde uygulamada siz kullanıcılarımıza açıyoruz. Patron Modülü, sadece işletme sahibinin kullandığı cep telefonuna açılmaktadır.


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo