Program Özellikleri


Mobil Uygulama ile Sipariş Takip Sistemi

Ercesa Yazılım Restoran Otomasyon Programı artık cebinizde. Narpos Terminal uygulaması ile, sipariş takibi her zamankinden daha kolay.

Üstelik Müşterin favori ürünlerini belirlesin, tekrar tekrar ziyaret ettiğinde favori ürün listesine erişsin. Karmaşık yapılar sona ersin. İşletmenizi cebine taşıyın, gereksiz maliyetlerden tamamen kurtulun.Narpos Terminal İOS ve ANDROİD desteklidir, uygulamayı cebinize indirin. El Terminali sorununuz tamamen bitsin. 
Narpos Restoran Otomasyon Sistemi ile beraber hayatınıza dahil olan Narpos Terminal Uygulaması ile siparişlerinizi takip etmek artık çok kolay. Ürün gruplarına erişim, menüden ürün seçimleri elbette gelişmiş yönetim paneli ve sipariş takip ekranı tamamen kullanım kolaylığı ile tasarlandı. Bu sayede sipariş girişi, sipariş iptali veya sipariş değişikliği hiç olmadığı kadar kolaylaştı.


Narpos Restoran Otomasyon Sisteminin Mobil Uygulaması ile Sipariş Takip Ekranı artık tamamen sizin hizmetinizde


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo