Mobil Sipariş Entegrasyonu Modülü | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Mobil Sipariş Entegrasyonu Modülü

Ercesa Yazılım, Mobil Sipariş Entegrasyonu modülü ile, teknoloji dünyasına dahil olmaya hazır mısınız ?

 İOS ve Android uyumlu uygulamamız ile el terminalinden aldığınız performasın çok üzerine çıkacaksınız. Menülerinize ve alt menü gruplarınıza ulaşım hızınız ışık hızı ile yarışır nitelikte. Artık sayısı fazla olan her personele el terminali almak gibi bir maliyetiniz olmayacak. Narpos Terminal uygulaması ile, tüm çalışan servis personelleriniz uygulamayı indirecek ve donanım maliyetleriniz yarı yarıya düşecek. Ciddi bir maliyet olan el terminalleri aynı zamanda kullanım ve zamana bağlı olarak yenilenmesi gereken cihazlar olduğu için sizi ömür boyu bu giderden koruyacaktır.


Mobil Sipariş Entegrasyonu Modülü ile menüler, adisyon ve el terminali görevinin çok üzerine çıkarak ekranlarınız ve yazıcılarınız ile entegre olarak size konforu bire bir yaşatacak. Servis Personelleriniz hangi telefonu kullanırsa kullansın, yeni dönem el terminalleri artık cebinizde bir uygulama ile konumlansın.

 
Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 
Ercesa Yazılım Canlı Destek,
Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo