Program Özellikleri


Masa Takip Modülü

Ercesa Yazılım Restoran Otomasyon Sistemi Markası olan Narposun, sistem özelliklerinden birisi de Masa Takip Modülüdür. 


Amacımız; Gelişen Teknoloji, her geçen gün artan talepler ve ölçümlenmesi zor rekabet koşullarını göz önüne alıp, çok daha iyi olanakları sizlere taşımak ve teknolojinin tüm imkanlarını ilk ve sorunsuz bir şekilde sizlere sunmaktır. Bu sayede Restoran Otomasyon Programı olan Narposu tercih eden tüm işletmelerde, daima rakiplerinin bir adım önünde olacaktır. 


Neden Masa Takip Modülü; Özellikle büyük çaplı ve zincir işletmelerin mutlaka tercih etmesi gereken bir modül olan Masa Takip Sistemi, tamamen işletmenin  ve Müşteri Memnuniyetinin verimliliğini arttırmak için geliştirilmiştir. 


Bekleyen Müşterilerin yer ve masasını kolayca seçebileceğiniz, personelinizin Müşterilerinize sunduğu servis kalitesini arttırarak, kusursuz sipariş yönetimini deneyimleyebildiğiniz bir ara yüzdür.


Masa Takip Sistemini kullanan tüm işletmelerin ortak hedefi, artan müşteri şikayetlerini en aza indirgemek ve hizmet kalitesini arttırmaktır. Cafe Restoran Otomasyon Sisteminde en çok tercih edilen marka olan Narpos, geliştirdiği bu modül ile, servis hızının düşüklüğünü tamamen kaldırmayı planlamış bu doğrultuda bir sistem tasarlamıştır. Şu ana dek Masa Takip Sistemini kullanan tüm işletmelerimizin ortak gözlemi, hızlı ve akıcı bir sipariş yönetimi, sorunsuz Sevis Personeli ağı ve azalan müşteri şikayetleridir. Bu sebeple henüz işletmesinde masa takip sistemini kullanmayan işletmeler için fayda sağlayacak olan bu modül, artık bir gereksinim halini almıştır. Eğer sizde işletmenizde yeniliklere açık, sistemsel çözümler ile rakiplerinizi geride bırakmak isterseniz bize ulaşmak oldukça kolay.


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.


 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo