Logo Entegrasyonu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Logo Entegrasyonu

Tüm sisteminiz tek bir program altında toplansın diye, stoktan muhasebeye, satıştan kasaya her konuda kullandığınız tercih ettiğiniz programlara  entegrasyon modüllerimizi sizlere açıyoruz.
Ercesa Yazılım Narpos Restoran Otomasyon Programı size bu konforu sunabilmek adına, en çok tercih edilen muhasebe programlarından biri olan Logo ile entegredir. Logo bir muhasebe programıdır. İşletme hesaplarınızı sağlıklı bir şekilde tutar ve büyümenizi kolayca yönetir. Stok Fatura Tahsilat Ödeme gibi tüm ayrı kategorileri tek elden bir çatı altında toplamanıza olanak sağlar.


 Bu sebeple en çok tercih edilen yazılım firması Ercesa Yazılım, Narpos Restoran Otomasyon Sisteminin her işletmede uyumla çalışabilmesi için  sizlerin ihtiyaçlarına yada tercihlerine göre entegrasyon modüllerini açar. Entegrasyon dakikalar içinde gerçekleşir her hangi bir donanım ihtiyacı duymaz.


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo