Kurye Takip Sistemi | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Kurye Takip Sistemi

Her geçen gün artan piyasa koşulları ve rekabeti göz önüne alınca, siz işletmelerin daha hızlı daha kaliteli ve daha tercih edilen hizmetler verebilmesi adına üretilen teknolojilerden bir tanesi de Kurye Takip Programıdır. Kurye Takip Programı, Hem Müşteri Hem de işletme adına paket servis süreçlerini takip etmenin en kolay yoludur.

Müşteriye vermiş olduğunuz siparişi izletmenin yanı sıra, siparişleri ve kuryeyi daha verimli organize etmenizi sağlayan bu sistem ,Ön görü toplamak, hız ve kalite ölçümlemek için de tercih edilir. Kurye Takip Sisteminde www.hemenyolda.com ile çalışmaktayız. Ercesa Yazılım Restoran Otomasyon Programı Narpos, Hemen Yolda uygulaması ile entegre olabilmek adına, sizin için Kurye Takip Entegrasyon Modülünü açmıştır. 


Yararlanmak, ve entegre olmak sadece dakikalar içerisinde gerçekleşir ve asla ek bir donanım maliyeti olmaz.


 Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo