Gün Sonu Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Gün Sonu Raporu

Bir işletmenin gün içerisinde aldığı tüm pos işlemlerini kart bazında gösteren belgeye ”gün sonu raporu” adı verilir. Gün sonu raporları ”detay” ve ”toplam” olmak üzere ikiye ayrılır.

Gün sonu raporları, işletmenin gün içindeki tüm işleri detaylı ve detaysız olarak iki şekilde  gösterir. Ancak işletme tarafından Gün sonu raporunun alınmaması durumunda bir sonraki gün POS cihazlarından herhangi bir satış gerçekleşemez.

Bu nedenle işletme sahibi ya da yetkililerin gün sonunda bu raporu mutlaka alması gerekmektedir. Narpos Otomasyon Sistemi ile beraber her gün yapmış olduğunuz işlemler pos üzerinden gün sonu raporu alınarak işlem gerçekleşir. Böylece iş akışınız aksamaz, süreç aynı hızla devam eder


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo