Program Özellikleri


Finedine Menü ile Tablet Menu Entegrasyonu

Ercesa Yazılım Restoran Otomasyon Sistemi Markası Narpos ile, işinizi kolaylaştıracak tüm uygulamalar ile entegre olarak,sizi teknolojiye davet ediyor. İşletmelerin en önemli karşılama yöntemi olan ve müşterinizin daha ilk dakikada hakkınızda karar verdiği andır, menü istediği anlar. Dolayısı ile Kusursuz Sipariş iyi bir menüyle başlıyorsa, menüsünü dijitale taşıyan tüm işletmeler kazanıyor.
Basma kalıp resimler ve sadece bir cümle ile anlatılan klasik menü içerikleri, değişen fiyatlar ile üzeri kara kalemle çizilip yenisinin keçeli kalemle değiştirildiği fiyatlar, zamanla eskiyen veya reçeteden çıkan içerikler artık tarih oluyor. 
Matbaa giderlerine, grafik tasarım zaman kaybına bir son getiren tablet menü, sizi kusursuz kılar.


Dilerseniz video/fotoğraf desteği, dilediğinizde değiştirdiğiniz fiyatlar, yeni giren ürünler, çıkan ürünler, istediğiniz uzunlukta oluşturduğunuz menü metinleri işinizi epey kolaylaştıracak. FineDine Tablet Menü ile yakaladığınız başarı ivmesinde en ufak bir sorun yaşamayın diye, Narpos Restoran Otomasyon Sistemi sorunsuz çalışır, emtegredir. Tablet Menü Entegrasyon Modülü, sizin için açılmıştır.Sizin hakkınızda oluşan müşteri ön görüsü tamamen pozitif olacak. Dakikalar içerisinde kendi menünüzü oluşturduğunuz FineDine Tablet Menü ile çarpıcı kusursuz bir menü oluşturup


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo