Program Özellikleri


E-Fatura E-Arşiv Modülü

E Fatura; Gelir İdaresi Başkanlığı üzerinden tamamen dijital ortamda düzenlenen alıcı ve satıcı arasındaki faturalandırma işlemidir. E fatura, Normal bir fatura üzerinde olması gereken tüm bilgilere sahiptir ve tamamen elektronik ortamda düzenlenir. Kağıda basılması gerekmez ve belge niteliği taşır. E Fatura sistemi ile  Belge Zarf gibi matbaa giderlerinizden hatta, arşivleme veya dosyalamadan tamamen kurtulabilirsiniz. Fatura gönderim işi ayrıca bir maddi ve manevi bir maliyettir. E faturanızı  elektronik ortamda dilediğiniz kişi kurum veya kuruluşa gönderebilirsiniz


Ercesa Yazılım Markası olan Restoran Otomasyon Programı olan Narpos, gelişmeleri yakından takip ederek tüm yenilikleri yakından takip eder ve yeni modülleri ile bu gelişmeleri bir modül çatısı altında sizlere sunar. Bunlardan bir tanesi de E Fatura E Arşiv Müdülüdür.


Bu modül sayesinde, hem Narposun size sunduğu muhasebe programı üzerinden, hem de kendi kullanmış olduğunuz muhasebe programına entegre olup onun üzerinden Modülün tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.  Böylece Modülle beraber cari takiplerinizi kolaylıkla yapabilir, tüm E Fatura işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Narpos Otomasyon Sistemi ile beraber E Fatura E Arşiv Modülüne geçerek;

 

  • Maliyetleri azaltırsınız
  • Zamandan kazanırsınız
  • Her türlü muhasebe programı ile entegre olursunuz
  • Mütabakatlarınızı kolaylaştırırsınız
  • Fatura kaybı riskini tamamen ortadan kaldırırsınız.

Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo