Fuudy Nasıl Çalışıyor? | NarPOS Restoran Otomasyonu

Bloglar


Fuudy Nasıl Çalışıyor?

Fuudy Nasıl Çalışıyor?

Fuudy Nasıl Çalışıyor?

Günümüz teknolojileri ile birlikte online satış yapan yemek sitelerinde hizmet vermeye başlayan yeme içme sektöründeki restoranlar müşteri katsayısını arttırıyor ve daha geniş kitlelere erişebiliyor. Daha çok başarı elde etmek için bu alanlarda varlığını sürdürmeye başlayan yemek satan işletmeler, bu şekilde ticari hamleler ile dijital dönüşüme de gidiyor. Bu dijitalleşme dönüşümüne katılmayan işletmeler, eksik, hatalı veya geç teslimatlar nedeniyle müşterilerini mutlu edemiyor ve başarı şanslarını azaltıyor. Bu şekilde alışveriş yapan müşteriler, siparişin ardından restoranları puanlayabiliyor veya yorum yapabiliyor. Böylece diğer müşterilere fikir vererek işletmenin görünürlüğünü arttırıyor ve işletmeye değer katıyor. Öte yandan müşteriler bu platformlar sayesinde eskiden daha hızlı bir şekilde ürüne ulaşabiliyor. Günümüz teknolojilerini ve interneti kullanarak alışveriş yapan müşteriler, siparişlerini dilediği gibi alabiliyor. Oluşturulan menüler sayesinde kampanyalardan yararlanabiliyor. Restoran ağının genişliğinden ve ulaşım yoluyla gidemediği restoranlardaki hizmete kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Günümüz restoranlardaki kalabalıktan uzaklaşmak isteyen müşteriler online işlemlerle bu gibi zorlukları da yaşamıyor. Özellikle covid-19 salgını ile daha da artan online yemek siparişi hareketi, gün geçtikçe popülerleşiyor.

Mesafeli bir şekilde yaşayan ve toplu yerlerdeki alışveriş yoğunluğundan uzakta, siparişlerini daha pratik yolla oluşturuyor ve tek tıkla diledikleri yiyecek ve içeceklere ulaşabiliyor. Bu gibi avantajlara sahip online yemek siparişi sektörü müşteri potansiyeli yüksek şekilde varlığını sürdürüyor. Müşteriler de bu kolaylıklardan yararlanıp siparişlerini bu tür uygulamalar üzerinden vermeye devam ediyor. Öte yandan, yeme içme sektöründeki işletmeler satın aldığı yeni ve dijital pos sistemi yardımıyla online yemek siparişi platformlarında yerini alabiliyor. Firmaların oluşturdukları yeni nesil entegrasyon sistemini edinen işletmeler, bu teknolojik ve internet bağlantılı özel entegrasyon sistemi ile müşteri potansiyellerini arttırıp hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet verebiliyor. Restoran pos sistemi ile entegre çalışan çevrimiçi sipariş sistemi ile tek ekrandan, tek dokunuşla birçok işi aynı anda yapabilirsiniz.

Fuudy, bu entegrasyonu sağlan ve sizi büyük müşteri kitlelerine ulaştıran bir çevrimiçi satış platformudur. 17 yıllık tecrübesi ve 9 farklı ülkede toplamda 300 üzerinde işletme sahibinin kullandığı Fuudy entegrasyonu size birçok kolaylık sağlar. İşletme sahipleri için özel olarak yapılmış olan bu yeni nesil entegrasyon sistemi ile hizmet kalitenizi ve müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Çalışanlar için de büyük kolaylık sağlayan Fuddy entegrasyon sistemi restoranınızdaki tüm hareketleri takip etmenizi sağladığı gibi işletmenizin daha düzenli bir şekilde çalışmasını da sağlar.

  • Lüks restoranlara kolay ulaşım
  • Hızlı ve güvenilir alışveriş
  • Uygun fiyat avantajı

Fuudy Özellikleri

Fuudy özellikleri ile öne çıkan bir uygulamadır. Birçok restoran, kafe ve pastane gibi işletmeler ile ortak çalışan Fuddy, müşterilerin seçeneklerini arttırıyor. Kullanışlı ara yüzünün yanı sıra lüks restoranları ile öne çıkan Fuudy, sipariş anında hem müşteriyi hem personeli titizlik ile bilgilendiriyor. Böylece hem çalışanlar hem de müşteriler güvenli bir şekilde alışverişi gerçekleştiriyor. Öte yandan, sahip olduğu yeni nesil entegre sistemi ile de öne çıkan Fuudy’nin birçok özelliği bulunuyor. Siparişlere ait bilgiler bölge, zaman ve ürün bazında satış oranlarıyla incelenebiliyor. Uyarı bildirimi sayesinde her personeliniz her siparişe anında müdahale edebiliyor. Sipariş onaylandığı anda müşteriye “siparişin hazırlandığı” mesajı iletilir. Müşteriler bu şekilde her an mesajlar alabilir ve sipariş takibini yapabilir. Örneğin, sipariş hazırlandıktan sonra kurye hareket ettiği gibi tekrar müşteriye bilgisi verilir. Siparişleriniz bu şekilde bir zincir halinde hatasız olarak müşteriye teslim edilir. Kolay kullanıma sahip bu online sipariş sistemi ile hem müşteriler hem de personeliniz rahat bir şekilde alışverişlerini tamamlar. Bununla birlikte, siparişleri kabul etmeme butonu ile de sipariş veren bu son teknoloji çevrimiçi yemek siparişi portalı, opsiyonel özellikleri ile de öne çıkıyor. Yatırım maliyetini en kısa zamanda kara çeviren Fuudy sayesinde müşteri ve personel mutluluğuna sahip bir şekilde işletme yönetiminize devam edebilirsiniz. Fuudy bünyesinde yer alan lüks restoranlar diğer uygulamalarda bulunmuyor. Bu da şirketi daha eşsiz kılıyor. Fuudy ile entegre pos sistemini eşleyip restoranınızdaki büyüme oranını arttırabilirsiniz. Personelinizin iş yükünü azaltıp daha çok alanda hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Fuudy

Fuudy Avantajları

Özelliklerinin yanı sıra sahip olduğu Fuudy avantajlarını keşfedin. Kullanımı kolay ve anlaşılır ara yüzü ile sıkıntısız bir uygulama deneyimi yaşayın. Fuudy’nin sahip olduğu geniş ve lüks restoran ağıyla eşsiz menülere kolayca ulaşın. Hızlı teslimat yapısına odaklanan Fuudy entegrasyon sistemi ile hem müşteriler hem de çalışan personeller daha rahat bir şekilde alışverişi gerçekleştiriyor. Raporlama, stok sistemi ve menü kontrolü dışında, personel ve sipariş takibi özellikleri ile işletme sahipleri her süreçten haberdar olabilir. Fuudy entegrasyon avantajların bununla da sınırlı değil. Hata payınızı en aza indirgeyerek siparişlerinizi teslim edebilirsiniz. Siparişteki tüm değişikleri anında sisteme düşüren Fuudy ile sipariş takibinizi an ve an kolayca takip edebilirsiniz. Sesli ve görüntülü bildirimler sayesinde personelinizi herhangi olağanüstü bir durumdan anlık olarak haberdar eder. Bu entegrasyon ile restoranınız elektronik ortama taşıyın ve düzgün ve planlı şekilde işletmeniin yönetimini sağlayın. Müşterilere ileri tarihli siparişlerin yanı sıra, ürün bilgilerini, ürün yorumlarını ve puanlamaları da gösteren Fuudy uygulaması ile hem müşteriler hem de çalışan personeller bu online sipariş sisteminin tüm avantajlarından yararlanıyor.

Fuudy Fiyatı

Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak belirlen Fuudy fiyatı, hem müşterilere uygulama içi birçok kampanya sunuyor hem de restoranlara bu akıllı entegrasyonu uygun fiyattan sunuyor. Çünkü hem müşterilerin yemek ve içeceklere ulaşmasını kolaylaştıran Fuudy, entegre yazılımın restoranlarda yer almasını da basitleştiriyor. Böylece Fuudy entegrasyon satın alan restoranlar da bu konuda avantaj elde ediyor. İçerdiği 300 üzerinde restoran ile müşterilere birçok seçenek sunan Fuudy uygulaması ile hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilir. Siparişin her anından haberdar olup güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Fuudy entegrasyon sistemi ile raporlama, sipariş takibi, menü ve personel takibi, stok ve masa düzenleme özellikleri ile işletmelerini dijitalleştiriyor. Böylece, müşterilerine en iyi hizmeti sağlıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı tasarlanmış olan bu yazılım ile daha çok kitleye erişebilirsiniz. İşletmenizin kar oranını yükseltip marka gücünüzü arttırabilirsiniz. Personelinizin iş yükünü azaltarak onlara daha iyi hizmet vermesini doğrudan etkileyebilirsiniz.

Fuudy entegre sistem ile işletmenizi online satış platformuna taşıyarak müşterilerinizin internet üzerinden restoranınızı tanıma fırsatı verip müşteri potansiyelinizi arttırın. Yorumlar ve puanlamalar ile hem müşteriler birbirlerini bilgilendirebiliyor hem de restoranlar daha iyi bir imaj yaratmış oluyor. Menülere ayrıntılı bir şekilde ulaşabilir, işletmeler de düzenlemeler sağlayıp en çok sattığı ürünü veya en az sattığı ürünü ön plana çıkartabilir. Böylece restoranlar daha iyi hizmet verip planlı programlı şekilde ilerleyerek satış politikalarını değiştirip daha iyi bir şekilde ilerleyebilir. Buna ek olarak, gün sonu raporlarını hızlı ve doğru şekilde alabilirsiniz. Bu sizin daha olumlu karar vermenizi doğrudan etkiler ve daha sağlıklı işleyiş sağlamanızı pozitif yönde etkiler. Fuudy iş birliği ile siz de dijital olarak harekete geçin ve online yemek siparrişi deneyiminize yeni bir soluk getirin.

İlginizi Çekebilir: 2023 ve Sonrası için Yeme-İçme Sektörü Trendleri Nelerdir?

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo