Antalya'nın En Güzel Plajları | NarPOS Restoran Otomasyonu

Bloglar


Antalya'nın En Güzel Plajları

Antalya'nın En Güzel Plajları

Antalya'nın En Güzel Plajları

Kaputaş Plajı

Kaputaş Plajı, Antalya'nın Kaş ilçesinde bulunur. Nefes kesen manzarası ve berrak deniziyle ünlüdür. Parlak turkuaz rengi denizi vardır. Bu sebeple Antalya'nın en popüler plajları arasındadır. Buradaki su diğer yerdeki denizlerden daha serindir. Bir de plaj, yol seviyesinin biraz altında olduğu için ulaşım sırasında 200 adet merdiven basamağından inmeniz gerekir.

Lara Plajı

Lara Plajı, Antalya'nın en çok sevilen plajları arasında yer alır. Çocuklu aileler için uygundur. Burası ayrıca Antalya Havalimanı'na da yakındır. Yani Antalya'ya geldiğinizde kolayca buraya ulaşabilme şansınız vardır. Gelmişken plaj voleybolu ve su sporları ile tatilinize eğlence katabilirsiniz.

Suluada Plajı

Suluada, Antalya Kumluca ilçesinde bulunur. Buraya Adrasan sahilden ulaşabilirsiniz. Buradaki plaj turkuaz renkte denize ve bembeyaz kuma sahiptir. Dolayısıyla Antalya'nın en güzel kumsalları arasında yer alır. Su altı mağaraları vardır. Hatta adanın uç kısmında bulunan Aşıklar Mağarası'ndan adanın diğer tarafına geçmeniz mümkündür.

Phaselis (Faselis) Plajı

Phaselis, Antalya Kemer ilçesindedir. Tarihî yerleri seviyorsanız, burayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Berrak suyu ve plajları ile de ünlü bir yerdir. Antik kalıntılar arasında yüzmek isteyenlerin tercihi olabilir. Buraya geldiğinizde Kemer'de bir yerde kalmanız daha mantıklı olacaktır.

Keleopatra Plajı

Keleopatra Plajı, Antalya Alanya ilçesindedir. Alanya Kalesi yakınlarında bulunur. Antalya'nın en temiz plajları arasında yer alır. Alabildiğine geniş bir plajı bulunmaktadır. Adını Mısır Kraliçesi Kleopatra'dan almıştır.

Olympos (Olimpos) Plajı

Antalya'nın Kumluca ilçesi sınırları içerisinde yer alır. Antalya'nın en güzel plajları denilince akla gelen yerlerdendir. Doğası, tarihî yerleri ve denizi ile âdete bir kartpostal gibidir. Burası aynı zamanda caretta caretta kaplumbağalarının yuvalama alanıdır. Avrupa'nın en iyi plajları arasındadır. Ayrıca Olimpos'u yılın her dönemi ziyaret edebilirsiniz

Mermerli Plajı

Antalya Kaleiçi yat limanı yakınındadır. Antalya Havaalanı'ndan buraya ulaşım oldukça basittir. Suyu berraktır ve temizdir. Burası şehir merkezinde yer aldığı için zaman zaman kalabalık olabilir. Ancak çok sayıda şezlong vardır. Bu sebeple gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ayışığı Plajı (Moonlight Beach)

Antalya Kemer ilçesindedir. Kemer'in en güzel plajları arasındadır. Kemer'de yüzülecek en güzel yer arıyorsanız, burayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Buraya Kemer'de konaklayarak kolayca ulaşabilmeniz mümkündür. Bir de gece hayatına düşkünseniz, Kemer kaliteli eğlenceli mekânlarıyla bilinir.

Patara Plajı

Patara Plajı, Antalya'nın en sıra dışı plajlarındandır. Burası Antalya Kaş ilçesindedir. Kaş ile Fethiye arasında bulunur. Denizinde bazen çok yüksek dalgalar oluşabilmektedir. Bu sebeple çocuklu ailelerin buna dikkat etmesi önerilir. Kumsalı çevredeki kumsallara göre daha uzundur. Kumu ince ve denizi sığdır.

Beldibi Plajı

Antalya Kemer ilçesindedir. Burası Antalya merkeze ise 28 km uzaklıktadır. Oldukça temiz bir suya sahiptir. Sahil boyunca birçok su sporunu burada yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca buraya havalimanından da kolayca ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Restoranlarda Self Servis Nedir?

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo