RESTORAN OTOMASYONU

RESTORAN OTOMASYONU

Restoran otomasyonu gelişen ve her geçen gün ilerleyen teknoloji ile birlikte restoran, bar, cafe, pastane, kantin vb. gibi gıda üzerine kurulu işletmelerde düzenleyici ve işleri kolaylaştırıcı bir bilgisayar programıdır. Hizmet ve gıda sektörünün birlikte yürütüldüğü (restoran, bar, cafe, pastane vs.) yerlerde verilen servisin kalitesini arttırmakla birlikte hızlı ve kolay işlem yapılmasını sağlar. Restoran otomasyonunun bulunduğu mekânlarda müşterilerin servisten ve hizmetten daha çok memnun kaldığı tespit edilmiştir.

Restoran otomasyonu sadece müşterilerinin memnuniyeti odaklı çalışan bir program değildir. Mekan sahiplerine birçok faydası vardır. NarPOS Restoran otomasyonuna sahip olduktan sonra günlük, haftalık, aylık ve yıllık satışlarınızın raporlarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Kar – zarar oranlarınızı, günlük, haftalık, aylık satışlarınızdaki artışa vb. gibi birçok istatistiğe NarPOS restoran otomasyonu sistemi ile görebileceksiniz.

NarPOS Restoran otomasyonuna ek olarak garsonlara özel el terminaliyle sipariş alımı hızlandırılır. Böylece müşteriye olabilecek en hızlı şekilde sipariş ulaştırılır. Birçok insanın restoranlarda yaşadığı geç servis sıkıntısı restoran otomasyonu sayesinde kolaylıkla çözülür.

NarPOS Restoran otomasyonu başta yemeksepeti.com olmak üzere birçok internet tabanlı yemek sitelerinde de kullanılmaktadır.

restoran,  otomasyonu

 

Merhaba..Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by