RESTORAN OTOMASYON PROGRAMI

RESTORAN OTOMASYON PROGRAMI

Restoran otomasyon programı restoran, cafe, pastane, bar, kantin, sosyal tesis vb. adisyon sistemi gerekli olan işletmelerin işlerini kolaylaştırmak ve kalitesini artırmak için geliştirilmiş bir programdır.

Farklı ödeme şekillerini (alman usulü, parça parça ödeme vs.) göz önüne alarak hazırlanan NarPOS restoran otomasyon programı oldukça basit ve kolay anlaşılabilir olması yönünden bilgisayar kullanmayı bilmeyen kullanıcılar tarafından bile kolay ve kısa bir sürede öğrenilebilir.

Yenilenen ve geliştirilen NarPOS restoran otomasyon programı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. En yoğun zamanlarınızda bile donma, kapanma vs. gibi sorunlar çıkarmaz. Hiçbir gecikme olmadan mutfak fişlerinizi keser, siparişlerinizi eksiksiz tutar. Yani NarPOS restoran otomasyon programı en yoğun zamanlarınızda işinizi düzene sokan ve kolaylaştıran yardımcınız olur.

NarPOS Restoran otomasyon programı mekanınıza özel olarak tasarlanır, ona uygun el terminalleri, adisyon kesim noktaları hesaplanır. Size uygun ve özel bir restoran otomasyon programı projelendirilir, böylelikle oluşabilecek sorunlar en aza indirilir.

NarPOS Restoran otomasyon programının bir diğer yararı ise hesap alma sırasında oluşabilecek sorunları engellemesidir. Bunun yanında hem zaman kazanmanızı sağlar, hem süre kaybınızı önler hem de sorunları daha oluşmadan çözer.

NarPOS Restoran otomasyon programı ciroların ayrıntılı raporlamasıyla kaçak ve eksiklerin takip edilmesini sağlar. Böylece hiç yoktan gelebilecek zararların önüne geçilir.

Merhaba..Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by