Yeni Nesil Yazar Kasa Entegrasyonu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Yeni Nesil Yazar Kasa Entegrasyonu

Ercesa Yazılım, Narpos Restoran Otomasyon Sistemi, entegre modüllerini siz işletmelerin işini kolaylaştırmak için sizlere sunmaya devam ediyor.

Bunlardan bir taneside Yeni Nesil Yazar Kasa Entegrasyonu Modülüdür


Peki Nedir bu Yeni Nesil Yazar Kasa ?

Gelişen teknoloji ile birlikte uzaktan bağlantı imkanlarıyla ödeme alınmasını sağlayan yeni bir ihtiyaç modelidir. Tüm yeni yönetmeliklere uyumlu olan bu cihazlar, dokunmatik ve zor koşullara uygun ekranlardır. Restoran Paket ve saha dağıtımına elverişlidir. Temassız ödeme teknolojisine yüksek uyumludur. Zorunluluk haline gelen yeni nesil yazar kasaların piyasa da ki en iyi markası ise İngenico’dur. 


Ercesa Yazılım olarak, mağaza market restoran cafe otomasyonunda siz işletmelerin tüm ürün ve yazılımsal yeniliklerden etkin yararlanabilmesi için gerekli desteği sağlamak adına, Yeni Nesil Yazar Kasa Entegrasyon Modülümüzü açtık. Bu doğrultuda, İngenico Yeni Nesil Yazar Kasa kullanan tüm kullanıcılar için bu modül ile entegrasyon söz konusudur. 


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 
Ercesa Yazılım Canlı Destek,
Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo