Program Özellikleri


Web Sitesi Online Sipariş Modülü

Teknoloji Devi Ercesa Yazılım, Narpos Otomasyon Sistemi ile en iyi modülleri siz kullanıcıların hizmetine açıyor. Bunlardan bir tanesi de Web Sitesi Online Sipariş Sistemidir. 


Restoran Hizmeti veriyorsunuz ama aracı firmalara komisyon mu ödüyorsunuz ?

Yemek Sepeti gibi aracı kurumlar üzerinden sipariş alan veya paket sipariş hizmeti veren tüm işletmelerin yararlanabileceği bu modül sayesinde dilediğiniz kampanyayı tasarlayabilir, indirim uygulayabilir ve web sitenize düşen siparişleri anında görebilirsiniz. Böylece aracı kurumlara ödediğiniz komisyonlardan kurtulup, kazançlı ve kendi web siteniz üzerinden mutfak ve kasa entegreli sipariş yönetimini deneyimleyebilirsiniz.


Web Sitesi Online Sipariş Sistemi, Prensip olarak her hangi bir kuruluma gerek duymadan, uyarıcı sesler ile siparişinizi size duyurur, Restoranınıza gelen müşterinizin siparişi gibi yazıcıdan çıktısını alarak süreci kontrol altına alabilirsiniz. Yeni nesil otomasyon sistemi Ercesa Yazılım, tamamen gelişmeleri takip eder ve Sistem Markası Narpos aracılığı ile size teknolojinin kapılarını sonuna dek açar.

Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 
Ercesa Yazılım Canlı Destek,
Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo