Stok Alım Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Stok Alım Raporu

Bir işletmenin öncelikli olarak devamlı hizmet verebilmesi için mevcut ürün gruplarında stoklu gitmesi gerekmektedir. Bu stokların seviyesi, alım maliyetleri ve fiyatlandırması en az satış kadar önem arz etmektedir. Alırken kazanmak gerçeğini de anımsarsak, Stok Alımlarımız her daim gözümüzün önünde olması gereken önemli bilgilerdir. Ercesa Yazılım Restoran Otomasyon Sistemi Narpos, Stok Alım Raporu modülü ile, size her konuda fikir verecektir.

 
Kritik Stok seviyeniz, Alış Fiyatlarınız, Sipariş Yönetiminiz gibi önemli hususlarda yardımcı olacaktır. 


Stok Alım Raporuna göre hesaplarınızı daha doğru yapacak, satış çizginize yön vereceksiniz. Stok Alım Raporunuzu ürün bazında yapabileceğiniz gibi, reçetenize göre de detaylandırabilirsiniz. Bu şekilde yapıldığı zaman, tedarikçi maliyetleri düşürme hazırlıksız yakalanmama gibi durumlardan korunmuş olursunuz.


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 
Ercesa Yazılım Canlı Destek,
Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo