Mutfak Ekranı ile Sipariş Takibi | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Mutfak Ekranı ile Sipariş Takibi

Restoran Otomasyon Programı Narpos’un özelliklerinden bir tanesi de Mutfak Ekranı ile Sipariş Takibidir. Müşteri Restorandan içeri girer, Servis Personeli Siparişi alır ve anında Mutfak Ekranına düşer. Bu durumda, mutfak çalışanları siparişi hatasız hazırlamaya başlar. Eğer müşteri siparişte bir değişikliğe giderse, bu durumda da anlık revizyonlar ve değişiklikler yine aynı hızla Mutfak Ekranına düşer, hatasız sipariş alma süreci başlar. 


Mutfak Ekranı ile Sipariş Takibinin bir diğer güzel tarafı ise, sipariş hazırlanıyor ve sipariş hazır butonlarıdır. Böylece Servis Personelide aynı hızla, Narpos Restoran Otomasyon Sistemi sayesinde mutfak ile arasında ki dijital bağ ile servis süresini azami tahmin eder ve kusursuz sipariş yönetimi süreci başarı ile sona erer.


Mutfak Ekranı Sipariş Ekranı sayesinde eksiksiz tam bir hizmet süreci yönetilir. En yoğun saatlerinizde yaşanan sipariş karmaşası biter. Buda size memnun müşteriler olarak geri döner


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo