Program Özellikleri


Kurye Ekranı

Kurye Ekranı Nedir


İşletmelerin vazgeçilmez hizmetlerinden bir tanesidir Paket Sipariş. En büyük getiriyi sağlayan, işletmelerin sıkça kullandığı ve cirolara doğrudan etki sağlayan bir yöntemdir. 


Buna ek olarak, kullanıcı popülasyonu ile beraber gelişen yemek sepeti ve Getir gibi komisyonla çalışan aracı yemek firmaları ile işletmelerin paket servis hizmetleri alternatiflenmiştir. Hem bireysel kendi müşterilerine paket servis hizmeti verirken, yanı sıra üçüncü şahıs firmaların aplikasyonları ile beraber yeni müşteri kitlelerine ulaşım sağlanmıştır. Tüm bu rekabet dünyasını göz önüne alırsak da; hızlı, zamanında, nazik ve doğru teslimatlar tercih sebebi olmak için belirleyici olmuştur. Çünkü zamanında ve doğru yapılan sipariş teslimatları, müşteriler için önem arz etmektedir. 


Bir işletmenin Müşteri gözünde marka değer algısını oluşturan bu personel kategorisini yönetmek için tasarlanan Kurye Ekranı ise, Restoran Otomasyon Programı Narpos’un en tercih edilen modülüdür. Tüm zamanların en iyi ekran modülü olan Kurye Takip Ekranının bir çok avantajı vardır.


Avantajları Nelerdir


Kurye Ekranı sayesinde, kuryeniz nerede takip edebilirsiniz, sipariş durumu nedir, teslim edilmiş mi hala yolda mı görebilirsiniz. tamamen tüm bilgilere anlık olarak ulaşabilir, geri bildirim hususunda müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

Kurye Ekranı, Narpos Restoran Otomasyon Sisteminde, tüm sistemleriniz ile entegre çalışır. Size bilginin anlık olduğu günümüz şartlarında, daha iyi bir paket servis hizmeti sunmanıza olanak sağlar. Böylece Müşteri Memnuniyetinde ve hizmet kalitesinde ciddi bir ivme kazanırsınız. Ölçümleme ve kazanım noktasında, her yolu açan ve sızan tüm muslukları kapatan yeni nesil restoran otomasyon sistemine sahip olmak çok kolay.


Hemen 0212 909 48 89 numaralı telefonumuzdan ücretsiz demo için bizi arayabilir, Narpos Fırsatlar Dünyasından yararlanabilir, teknolojinin bir adım ötesine bizlerle geçebilirsiniz
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo