İstanbulkart ile Ödeme Alma | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


İstanbulkart ile Ödeme Alma

Ödeme yöntemleri ile alakalı günden güne artan alternatiflerden birisi de ulaşımda kullandığımız İstanbulKart tır.


İstanbulkart kullanıcıların elektronik para sistemine dâhil olan ulaşım, parklanma gibi noktalarda kolay, hızlı ve güvenli ödeme altyapısını kullanarak ödeme yapabilme imkânı sunan yeni nesil temassız özellikli karttır İstanbul kart ulaşımdan sonra artık finansal anlamda da hizmet vermeye başladığı için, artık kredi kartı gibi kullanılabiliyor. Bu güncelleme talebine arz oluşturabilmek adına, Narpos Restoran Otomasyon Sistemi, İstanbulKart ile ödeme alma modülünü kullanıma açmıştır.


Ercesa Yazılım İstanbulKart ile Ödeme Alma modülüyle Bakiye görüntüleme, Para Yatırma, İşlem İptali, Gün Sonu gibi bir çok işlemi yapabilme özelliğini siz işletmelere sunmaktadır. Restoran Otomasyon Programınız ne kadar yönlü ve modüllü olursa işleriniz ve işlemleriniz o kadar kolay olur.


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo