Departman Bazlı Ürün Satış Raporu | NarPOS Restoran Otomasyonu

Program Özellikleri


Departman Bazlı Ürün Satış Raporu

Ercesa Yazılım Narpos Restoran Otomasyon Sistemi ile, İşletmenizde Satış raporlarınızı daha fazla detaylandırır. Bu detaylar sayesinde ölçümlemeniz ivme kazanır. Örneğin, işletmenizin yemek sepeti entegrasyonu var, Getir İş yeri üyesisiniz. Ya da Paket Servis hizmeti veriyorsunuz. Birkaç ayrı yerde konumlanıyorsunuz Örneğin Teras Balkon ve Salon 1 Salon 1. Satış Çeşidiniz veya satış yeriniz ne kadar fazla ise, o kadar farklı kategoride sizler Narpos Restoran Otomasyon Sistemi ile Departman Bazlı Ürün Satış Raporu çeker  size her kategori için satışlarınızı raporlar. Bu sistemle sizler,işletmenizin hangi satış kanalı ile ne kadar kazandığını ne kadar kar ettiğini ve hangi satış kanalının sizin için daha karlı olduğunu görebileceksiniz. 


Ercesa Yazılım Garantisinde size açılan tüm modüllerin eğitimleri tarafımızca verilmekte olup, tüm olası sorunlarda 7/24 kesintisiz teknik servis hizmetimiz mevcuttur. 


Ercesa Yazılım Canlı Destek,


Ercesa Yazılım 02129094889 numaralı telefondan bize ulaşabilir, ücretsiz demo talep edebilirsiniz.
 

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo