13 Nisan 2015

NarPOS ‘un Özellikleri

Restoranı Departmanlara Ayırma

NarPOS ile restoranınızı birden fazla departmana ayırabilir, her departmanın ürün satışını ve cirosunu Departman Bazlı Ürün Satış Raporu bölümünden ayrı ayrı görüntüleyebilirsiniz.

Paket Departmanı

NarPOS ile sizi arayan numaraları görüntüleyebilir ; müşterilerinizi sisteme kaydedebilir ve böylelikle  paket servis elemanlarınızı kolayca takip edebilir işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Self Servis Departmanı

NarPOS self servis çalışan restoranınız için de en uygun çözümdür. Kolay kullanımı sayesinde self servis restoranınızda ödemeleri hızlıca alabilir bir sonraki müşteriye hemen hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

NarPOS’ ta alacaklarınızı ve borçlarınızı takip etmek çok kolay. Detaylı raporlar sayesinde cari hesabınızı her an görüntüleyebilirsiniz. Dokunmatik ekrana uyumluluğu sayesinde hızlıca ödeme yapabilir ya da ödeme yapabilirsiniz.

Kasa Takibi

NarPOS ta kasa hareketlerini hızlıca yapabilir, kasa takibi için kağıt kalem kullanmaktan kurtulursunuz.

Detaylı Raporlama

NarPOS ta detaylı birçok rapor bir dokunuş uzağınızda.Kasa Durumu, Restoran Cirosu, Personel Cirosu, Departman Cirosu, Stok Raporu, Borç-Alacak raporu gibi detaylı raporlara bir dokunuşla hızlıca erişebilirsiniz.

Yenilikçi Tasarım

NarPOS yeni nesil teknolojileri kullandığından cihaz uyumluluk derdi yaşamazsınız. NarPOS cihazınızın çözünürlüğünü algılar ve boyutlarını otomatik olarak değiştirir. Böylece her cihazda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kolay ve Anlaşılır Tasarım

Restoranların en büyük problemlerinden biri de hızlı eleman değişimidir. NarPOS’ ta elemanınız daha önce hiç elektronik adisyon sistemi kullanmamış olsa bile hızlı ve kolay bir biçimde sistemi öğrenir ve kullanmaya başlar.

Masa Dizaynı

Restoranınızın şekline göre Masalarınızı Pos menümüze ekliyoruz. Bire bir masa görüntülerinizin sisteme taşınması ile masa takibinizi kolaylaştırıyor ve müşteri memnuniyetine katkı sağlıyoruz.

Masa Renkleri

Masaların durumlarına göre farklı renklerde gözükür. Böylece hangi masada nasıl bir işlem yapıldığını tek bakışta anlayabilirsiniz. Masanın dolu olup olmadığını, kaç kişinin oturduğunu görebiliyorsunuz. Ayrıca masalara farklı renkler vererek kendi aralarında kategorize edebiliyorsunuz.

Farklı Ürün Fiyatlandırması

NarPOS’ ta ürünleri departmanlara göre fiyatlandırabilirsiniz. Örneğin Paket serviste Lahmacun 3 TL iken Gel-Al servislerde bu fiyatı 2 TL yapabilirsiniz. NarPOS’ ta ürünlerin her porsiyonuna göre ayrı fiyatlandırma yapabilirsiniz.Örneğin Çorba 5 TL iken Az Çorba 3 TL olabilir.

Ürünlere Birden Çok Özellik

NarPOS’ ta ürünlere birden çok özellik grubu ekleyebilirsiniz.Örneğin pide ye hem pişirme seçeneği hem de sucuklu olup olmadığı bilgisini girebilirsiniz.

Ürün İptal İkram Seçeneği

Ürünler iptal ya da iade edilecekse bunlara birden fazla seçenek konularak ürünlerin neden iptal ya da ikram edildiğini kolayca takip edebilirsiniz.Raporlarda hangi nedenlerden dolayı problem oluştuğu kolayca görüntülenir ve problem hakkında önlem alınabilir.

Toplu Fiyat Değiştirme

NarPOS’ ta ürün fiyatı değiştirmek çok kolay.Ürünlerin listesi önünüze gelir, siz de kolayca ürünleri fiyatlandırırsınız.NarPOS’ ta birden fazla menü oluşturabilir ve bu menüleri isteğe göre aktif ya da pasif yapabilirsiniz.Ürünleri bu menüde istediğiniz gibi sıralayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Gelişmiş Yazıcı Yönetimi

NarPOS’ ta yazıcı yönetimi çok kolay ve gelişmiştir.Ürünleri departmanlara, ürün gruplarına ve ürün isimlerine göre farklı bölge yazıcılarına gönderebilirsiniz.Ayrıca farklı bölge POS lara göre de yönlendirmeleri değiştirebilirsiniz.

Barkod Okuyucu ile Çalışabilme

NarPOS ta barkodlu satış da yapabilirsiniz.Ürünlerin barkod alanına barkod tanıtımı yapabilir, ürünlerinizin satışını birçok barkod okuyucu gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi Uyumluluğu

NarPOS birçok terazi ile uyumlu çalışır.Özellikle pastane gibi yerlerde terazi ile tartılan ürünlerin NarPOS tan satışını yapabilirsiniz.Ayrıca programda ayrı terazide ayrı fiyat değiştirmeye son. Tek tuşla değiştirdiğiniz bilgiler terazinizde de güncellenir.

Hizmet Şablonu

Ürün fiyatlarına ek olarak adisyonunuza kuver(hizmet) ücreti ekleyebilirsiniz.Bu fiyat sabit olabileceği gibi adisyon tutarına oranlayarak da yapılabilir.

Merhaba..Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by