Migros Entegrasyon | NarPOS Restoran Otomasyonu

Bloglar


Migros Entegrasyon

Migros Entegrasyon

Bilgi teknolojilerinde yaşanan değişimler ve gelişmeler işletme ve pazar yapılarını etkiledi. İşletmeler arası bilgi sistemleri ve İnternet, e-ticaret ve elektronik pazaryerlerinin oluşmasının önünü açtı. Bazı iş uygulamaları iş süreçlerinden aracıları çıkarmasına yardımcı olurken bazı uygulamalarsa internete dayalı kanallardan yeni elektronik aracıların oluşmasına neden oldu. Hızlı bir şekilde yayılan e-iş dünyasında, farklı iş modelleriyle birlikte yeni online aracı türleri ortaya çıkmaya başladı. Bu aracıların arasında ast-food, restoran, kafe gibi yiyecek ve içecek işletmelerinden yemek siparişini elektronik ortamda vermeye imkan sunan, işletmelerle müşterileri buluşturan online yemek sipariş sistemleridir. Bu sistemler işletmelerin ürünlerini doğru yere, zamanında, eksiksiz ve müşteri beklentilerine uygun bir şekilde teslim edilmesini sağlayan ve bu süreçte oluşan problemlerin çözümünde stratejik rol oynayan sistemlerdir. İnternetin yaygınlaşması ile birlikte Türkiye'de yemek siparişinde online kanalı kullananların sayısı arttı. Bu gelişmenin farkında olan yerel veya yabancı restoran işletmeleri kendi internet sitelerine online sipariş hizmetini ekliyor, aynı zamanda uluslararası işletmeler de Türkiye sayfalarında online sipariş olanağı sunuyor.

Online yemek siparişi verme imkanı sunan e-aracı modelini Türkiye'de ilk defa 2011 yılında uygulandı. Bu yıldan sonra pek çok online yemek sipariş sitesi açıldı. Bunlardan biri de süper market zinciri olan Migros’un 2022 yılında hizmete koyduğu Migros yemek’tir. Online yemek sektörünün yeni ve dinamik şirketlerinden olan Migros yemek, anlaşmalı restoranlara sunduğu Migros entegrasyon sistemi ile çok yönlü olarak restoranlarla müşterileri buluşturuyor. Oldukça basit ve kullanışlı bu sistem ile müşterilerinize hızlı ve çözüm odaklı hizmet sağlayabilirsiniz. Anlık teslimat sistemi ile çalışan bu entegrasyon ile birçok restoran pos sistemi uyumlu şekilde çalışıyor. Siz de bu entegrasyon sistemi ile restoranınızdan online siparişler alabilir müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Günümüzde online sipariş oranı gözle görülür bir şekilde arttı. Özellikle Covid-19 pandemi sürecinde artan temassız alışveriş dünyayı birçok değişkenliğe uğrattı ve bu değişkenliklerin çoğu kalıcı hale geldi. Bunun haricinde kalabalık ve zaman alan alışveriş maratonuna birçok kişi girmek dahi istemiyor. Böyle bir durumda siz de bu entegrasyonu alıp müşteri kat sayınızı arttırabilirsiniz. Online sipariş sistemi ile hem siz hem de müşterileriniz rahat ve hızlı şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Migros entegre restoran sistemi ile işletmenizin kar oranını arttırırsınız.

  • Anlık teslimat sistemi
  • Kullanışlı ve hızlı sistem
  • Uygun fiyat

Migros Entegrasyon Özellikleri

Anında teslimat yapan Migros entegrasyon özellikleri, hızlı ve kullanışlı olması ile öne çıkıyor. Piyasada bulunan birçok restoran pos sistemi ile uyumlu çalışan Migros entegrasyonu kullananlar, bu yazılımın birçok özelliğinden yararlanıyor. Türkiye’nin önde gelen perakende şirketlerinden Migros, bu yıl müşterilerine sunduğu bu uygulama ile hızlı ve hatasız bir şekilde hizmet veriyor. Müşterilerini olduğu kadar işletme sahiplerini de destekleyen bu yazılım ile hizmet performansınızı bir kat daha arttırabilirsiniz. Öncelikle size zamandan tasarruf sağlayacak bu sistem ile sipariş karışıklığına son verebilirsiniz. Birçok siparişi aynı anda alıp, hatasız bir şekilde müşterilerinize teslimat sağlayabilirsiniz. Öte yandan az sayıda personel ile hizmet kat sayınızı arttırabilirsiniz. Böylece restoranınız artı şekilde kazanç sağlar. Yazılımın bir başka özelliği de size raporlama imkanı sunması. Gün sonu raporlarını kolayca ekrandan görebilir, buna göre planlar belirleyerek ilerleyebilirsiniz. Menü düzenleme seçeneği ile menülerinizi analiz edebilir, öne çıkarmak istediğiniz ürünlere ayrıntılı bilgiler girebilirsiniz. Kurye takibi ve personel bilgi ekranı da öne çıkan özellikler arasında. Migros entegrasyonu ile müşterilerinize kesintisiz ve hızlı bir şekilde hizmet verirsiniz. Personel yükünü azaltan bu sistem ile sipariş takipleriniz hızlı ve düzgün şekilde ilerler. Hangi bölgelerde ne kadar satış yaptığınızı görebileceğiniz gibi satış sonrası dökümanlara yazıcıdan çıkarma imkanı sunuyor. Stok takip durumu ve stoklarınızı detaylı şekilde inceleme imkanı da sunan Migros yemek entegre sistemi ile siz de işletmenizin kalite standartlarını yükseltebilirsiniz. Günümüzde müşterilerin birçoğu internet üzerinden sipariş veriyor. Günden güne artan bu oran ile müşteri sayınızı arttırabilir, kolayca siparişlerinizi takip edip doğru veriler alabilirsiniz. Bu doğru veriler işletmenizi ileriye götürecek verilerdir. Gün sonu raporları ile plan program belirleyebilir, stok durumu takibi ile de hizmet kesintinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Migros Entegrasyon Avantajları

Migros entegrasyonu avantajları ile öne çıkıyor. Birçok siparişi aynı anda alma ve müşteriye hızlı bir şekilde ulaştırmak için tasarlanmış olan bu yazılım size birçok avantaj sağlar. Öncelikle personel yükünüz azalır. Çünkü Migros entegrasyonu ile tek bir personeliniz kolay bir şekilde birçok işi ekran başından yürütebilir. Birçok pos sistemi ile tam uyumlu ve sorunsuz bir şekilde çalına bu yazılım, gün sonu raporlama özelliği ile size detaylı bir şekilde veriler sağlar. Stok durumunuzu kayıpsız bir şekilde takip edebilirsiniz. Menülerinizi düzenleyebilir, müşterileriniz ile ürünleriniz hakkında detaylı bilgiler paylaşabilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu kolay bu yazılım ile işletmenizi elektronik ortama taşıyabilirsiniz. Müşterilerinize internet üzerinden yorum ve puanlama hakkı da tanıyan bu sistem ile diğer müşterilere işletmeniz hakkında bir profil hazırlayabilirsiniz. Son model bu yazılım ile pos sisteminizi entegre edin. İşletmenizi çağa uygun şekilde yönetin. Hizmet kalitenizi arttırın ve bu online satış sistemi ile birçok avantaj elde edin. Müşterilerinize sorunsuz, hızlı ve düzenli şekilde hizmet sağlayın. İşletmenizin daha çok sipariş almasını sağlayın ve kar oranınızı arttırın. Personelinizin iş yükünü azaltan ve personelinize ekran başında birden çok hamle yapmasını sağlayın. Böylece işletmenizin performansı artar ve daha iyi hizmetler vererek müşteri nezdinde artı dönüşler alın.

Migros Entegrasyon Fiyatı

Migros entegrasyonu satın alanlar, bu avantajlı online sipariş sistemine uygun fiyattan ulaşır. Fiyat aralığının müşterilerin ürüne ulaşmasını etkileyen önemli faktörlerden biri olduğunun farkında olan marka, bu sorunsuz çalışan yazılıma uygun fiyattan ulaşır. Bunun sonucunda, size doğru veriler veren ve hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaşıp problem yaşamadan siparişler ulaştırmanızı sağlan bu sisteme en alt taban fiyatlandırma ile satın alabilirsiniz. Piyasada bulunan birçok restoran pos sistemi ile uyumlu çalışan Migros entegrasyon fiyat olarakta müşterilerini memnun eder. Kullanışlı ve hızlı ara yüzü ile hizmet kalitenizi arttıracak ve restoranınızla ilgili birçok veriye ulaşmanızı sağlayacak bu yazılım birçok özelliğe sahiptir. Gün sonu raporları, stok durumu, yazılı ve görsel çıktılar ile işletmenizi dijital dünyayla tanıştırın ve online satışlar yaparak karınız arttırın. Kolay kurulum ile tüm restoranınızı kolcayca modernleştirin. Son model bu sistem ile personelinizin iş yükünü indirgeyin ve elektronik ekran yardımıyla daha çok sipariş alın. Müşterilerinize ve size birçok kolaylık sağlayan Migros entegrasyonu ile uygun ödeme seçenekleri ile hizmet verin. Türkiye’nin perakende satış devi Migros ile günlük cironuzu arttırın ve alacağınız veriler ışığında işlemenizi planlı ve düzgün şekilde yönetin. Son çağa uygun şekilde restoranınızı dönüştürün. Her yapacağınız hamleyi matematiksel hesaplamalar ile planlayın. Sipariş karışıklığına son verin. Tek tıkla tüm siparişleri zaman sırasına göre gerçekleştirin. Menülerinizi, stok durumunuzu ve gün sonu raporlarınızı düzenleyin ve müşterilerinize sağlıklı bir şekilde ulaşıp, hizmet verin.

İletişim Formu


Bu formu doldurarak, NarPos Gizlilik Politikası ve Veri İşleme İlkeleri’ni okuyup anladığımı kabul ediyor ve kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum.

x
Narpos Hızlı İletişim
Bizi Arayın
Whatsap'tan Yazın
Mail Gönderin
İletişim Formu
Narpos Logo